Koszyk

O firmie

O NASZEJ FIRMIE

Firma Gartenland Polska Sp. z o.o. cieszy się już ponad piętnastoletnią tradycją. Powstała i funkcjonuje pod patronatem niemieckiego przedsiębiorstwa Gartenland Aschersleben, które dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu jest niezwykle cenione na terenie Europy.

 

 

Głównym polem naszej działalności jest produkcja i dystrybucja szerokiej gamy wyrobów branży ogrodniczej: nasion, krzewów ozdobnych, krzewów owocowych, pnączy czy roślin witalnych. Wszystkie nasze wyroby wyróżnia najwyższa jakość,  o czym mogą zaświadczyć nasi dotychczasowi partnerzy biznesowi. Przez lata działalności firmy udało nam się zdobyć i utrzymać zaufanie m.in: METRO Group, Praktikera Polska, Biedronki, Auchan, Carrefoura, Grupy PSB Mrówka” czy Bricomarche.

 

W swoich działaniach stawiamy przede wszystkim na satysfakcję klientów i rozwój. Codziennie dokładamy starań, aby nasze produkty, zachowując najwyższą jakość, miały również najatrakcyjniejszą cenę dzięki temu trafiają do coraz większej liczby odbiorców.

 

Gartenland to nie tylko ogrodnictwo – myślimy przyszłościowo, dlatego od 2009 roku zajmujemy się także sprzedażą biomasy (brykiet, pellet), która stanowi przyszłość przemysłu grzewczego. W naszej ofercie można znaleźć również sól drogową.

 

 

ZESPÓŁ: Na sukcesy Gartenland Polska od lat pracuje zgrany zespół specjalistów i pasjonatów. Każdy z nas ma wizję, którą dzieli się z innymi, i tak powstają innowacyjne rozwiązania. Szeroka wiedza, bogate doświadczenie i pomysłowość według tego klucza dobieramy kolejnych współpracowników. Otwartość to nasz kolejny atut jesteśmy otwarci nie tylko na pomysły, które rodzą się w naszym gronie, ale z chęcią podejmujemy także współpracę zagraniczną. Możemy pochwalić się licznymi kontaktami międzynarodowymi wśród naszych kontrahentów znajdą Państwo przedsiębiorców z Niemiec, Holandii czy Ukrainy.

Ważny jest dla nas komfort naszych klientów i sprawna współpraca, dlatego zadbaliśmy o dogodne położenie siedziby Gartenland w centrum Polski, na skrzyżowaniu dwóch największych autostrad A1 i A2.

 

 

W 2013 roku rozpoczęliśmy sprzedaż sadzonek w sklepie internetowym: www.naszekrzewy.pl, gdzie nasi klienci mogą nabyć najwyższej jakości rośliny oraz doświadczyć fachowej i profesjonalnej obsługi. Sklep www.naszekrzewy.pl przeznaczony jest zarówno dla klientów detalicznych (zamówienie już od 1 sadzonki), jak również dla klientów hurtowych, którzy chcą zapoznać się z naszą aktualną ofertą.

 

 

100%– właśnie taki wskaźnik zadowolenia klientów osiągnęliśmy, i dokładamy wszelkich starań, aby był on naszym znakiem firmowym. O zadowoleniu ze współpracy z nami świadczy kilka tysięcy pozytywnych komentarzy na platformie Allegro, a naszą wysoką pozycję na rynku doceniono, zapraszając nas do programu emitowanego w TVP 2.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Oprócz roślin posiadamy                w sprzedaży:

najnowocześniejsze nawozy,

sól drogową,

brykiet ruf,

pellet,

chlorek wapnia,

kompozycje kwiatowe,

stroiki świąteczne.


Użytkownikom naszej strony zawsze służymy radą i świeżymi pomysłami:            w naszym kalendarium ogrodniczym podpowiadamy, która pora jest najlepsza, aby zadbać o daną roślinę; serwujemy najciekawsze przepisy kulinarne, w których można wykorzystać owoce z naszych sadzonek; na bieżąco udzielamy licznych porad ogrodniczych.

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.