Koszyk

Dostawa i wysyłka

KOSZT WYSYŁKI 

Koszty dostawy są widoczne przy każdym produkcie. Mogą się różnić od siebie w zależności od wagi produktu. 

ZASADY OGÓLNE

  • Rośliny wysyłamy odpowiednio zabezpieczone od poniedziałku do czwartku.
  • Czas realizacji zamówień wynosi 1-4 dni roboczych. W pełni sezonu przy dużej ilości zamówień okres ten może się wydłużyć. 
  • Po otrzymaniu przesyłki w razie jakichkolwiek uszkodzeń lub niezgodności zamówienia z ofertą prosimy o kontakt w celu reklamacji.
  • Gdy kurier nikogo nie zastanie zostawi awizo wraz z numerem telefonu pod którym będzie się można z nim skontaktować i uzgodnić termin dostawy. Kurier spróbuje dostarczyć przesyłkę dwa razy. Gdy to się nie powiedzie - przesyłkę trzeba samodzielnie odebrać w centrum dyspozycyjnym lub skontaktować się z kurierem.

 

ODBIÓR OSOBISTY

Nasz sklep internetowy nie prowadzi sprzedaży stacjonarnej. Odbiór osobisty możliwy jest jedynie od poniedziałku do piątku od 13:00 do 15:30 po wcześniejszym uzgodnieniu lub złożeniu zamówienia przez sklep internetowy z określeniem dnia odbioru.

 

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ W OKRESIE ZIMOWYM

  • W okresie zimowym (zwykle od końca października do I połowy marca) wstrzymujemy realizację zamówień ze względu na warunki pogodowe.  Zamówienie można złożyć o dowolnej porze roku, jednak ze względu na warunki pogodowe nie zawsze możliwa jest wysyłka, dlatego jako orientacyjną, początkową datę realizacji zamówień uznajemy drugą połowę marca. 
  • Proszę pamiętać, że jest to data jedynie poglądowa. W przypadku przedłużającej się zimy lub nadmiernej ilości opadów zastrzegamy sobie prawdo do przesunięcia tego terminu. Zawsze jednak Klient jest informowany o ewentualnych zmianach terminu realizacji. 
  • Realizacja zamówień - pakowanie odbywa się zgodnie z kolejnością zamówień i wpłat, dlatego o dokładnej dacie realizacji poszczególnych zamówień informujemy mailowo.
  • Istnieje możliwość uzgodnienia innego, dogodnego dla Klienta terminu dostawy. Jeżeli chcą Państwo otrzymać zamówienie przed oficjalnym terminem wysyłki prosimy o kontakt przed zakupem, aby uzgodnić czy są techniczne możliwości wysłania ich.
Aktualności
Kontakt